filmukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Turiu jums pranesti, kad adresas keiciasi mūsų adresas. www.filmukai.dar.lt
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jūsų sukurti parašai

Go down 
+2
Daisukawaiina
Mello
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyPen. 05 15, 2009 11:04 pm

Blondinai vienijasi!!! XD lol lol lol

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Kjh
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyŠt. 05 16, 2009 5:22 am

Nagi nagi nagi..ką mes čia turime,o gi naują parašą, taigi jaučiu jeigu Kiba nelaukia, kad įvertinčiau, tai parašas tikrai to reikalauja(^〜^)
taigi:
Jie turi skirtingas akis Mello-žalias Edward-Rudas Deidara-žydras keistas pastebėjimas, ane?( ̄〜 ̄;)
Nors plaukų spalva ir panaši, bet charakterio bruožai keičiasi( ̄〜 ̄;)
gerai užteks čia veikėjūs lyginti, ne tam čia susirinkome(^o^)v [nors gal ir tam...aj kaip bebūtų vistiek reikia vertinti, o aš taip tingiu...]

Parašą vertinu 10 su mažiuku mažiuku mažiuku minusiuku(-.-)
Super mažiuką minusiuką pridėjau tik dėl to,kad aš žinau, kad moki ir daug daug gražiau padaryti( ̄▽ ̄ ;) (Aš turiu omeny spalvas ir panašiai, žodžiu paintu tu ir gražiau gali padaryti),bet idėja tikrai gera( ̄〜 ̄;)

Atleisk, kad taip įvertinau, papraščiausiai čia mano nuomonė\(^O^)/
Taigi arigato gozaimass kad 'perskaitei mano nuomone, tikiuosi, kad kiti tavo darbai bus daug daug šaunesni,bet tai nereiškia, kad šis blogas, nors ką aš čia aiškinu, pati kurti nemoku, o kitus čia komentuoju..žodžiu nekreipk dėmesio ką aš rašau..\(^O^)/
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyŠt. 05 16, 2009 7:40 pm

Taip,zinau,kad nelabai graziai man isejo,nes beveik pamirsau kaip daryti kai kuriuos dalykus su "Paint" ^.^"".Darydavau tik paprasciausius dalykus,todel dabar bandysiu pati ismokti elgtis su tuo "Paint" normaliai XD.

Beje,del akiu spalvos noreciau pasigincyti.^o^ Deidaros akys ne zydos,o pilkos(kartais zydras ir pilkas akis zmones maiso,nes jos is tikruju panasios,tik zydros spalvos akys daugiau primena dangu,o pilkos-debesis).Man atrodo,kad Edward'o akys geltonos.O del Mello net neisivaizduoju ka net mastyti,net kazkada zadejau klausti taves,kokia jo akiu spalva XD.Yra tokia painiava:pameni savo parasa su Mello?Ten jo akys juodos ir,regis,mangoje jos irgi juodos...O kai ji rodo savo sleptuveje su mafijos nariais,aiskiai matosi sviesiai zalios akys...Bet kai jis ateina pas Near,jo akys zydros(paveikslelyje is mano paraso)...Vat tokia painiava. -_-"
O del charakteriu taip pat yra panasumu:visi greitai reaguojantys,impulsyvus,protingi ir dar sis bei tas.Aisku,yra ir nepanasumu,pavyzdziui,Deidara svelnesnis nei tie du(bet artistiskai aktyvus...BUM!!! XD) grin ,Mello rimtesnis(dar ir santazistas XD),Edward triuksmingas ir kartais ,,kimbantis i atlapus". grin Galeciau sneketi ir sneketi apie juos,bet tai jau bus nukrypimas nuo temos. lol
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyŠt. 05 16, 2009 9:29 pm

Ah..tos akys grin
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Nelsonas
Ištyres filmukų mažasis genijus
Ištyres filmukų  mažasis genijus
Nelsonas


Pranešimų skaičius : 524
Join date : 2009-06-22

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyPir. 06 22, 2009 5:23 pm

man jie beveik visai nepatiko 5 hentai
Atgal į viršų Go down
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 EmptyTr. 06 24, 2009 10:00 pm

Kiekvieno nuomone skirtinga grin
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Sponsored content





Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jūsų sukurti parašai   Jūsų sukurti parašai - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jūsų sukurti parašai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jūsų sukurti eileraščiai, dainos .
» Kokie jūsų mėgstamiausi žodžiai iš jūsų žinomų kalbų?
» Mano sukurti AMV!!! ^_^
» Jūsų Video :)
» Jusu baby:)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
filmukai :: Visa Kita :: Jūsų visų kūryba-
Pereiti į: