filmukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Turiu jums pranesti, kad adresas keiciasi mūsų adresas. www.filmukai.dar.lt
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiba blog'as

Go down 
AutoriusPranešimas
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Kiba blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiba blog'as   Kiba blog'as EmptyTr. 06 03, 2009 11:41 pm

2009-06-03

Nieko siandien gero neivyko.Tik dziugu,kad nereikia i mokykla!!! ^o^ Taigi,atsikeliau,ejau i tvarta serti vistu.Grizau i troba,cia nera ko veikti.Galvojau kambari susitvarkyti,bet dzin-turiu laisva diena,prastumsiu durniu siandien! XD Buvau siame forume.Lauke niuru,lyja,salta...

Kiba blog'as 1123369843FMA-Edward-1small

Pas mane atvaziavusi sesuo su sunumi.Su seserimi kartais pasipykstam,bet nieko...Kai atejo 20.00 h,ejau daryti matematikos namu darbu. -_-" KOKIA NESAMONE!!!Rytoj mums paskutine diena eiti i mokykla,bet mes rasysime MATEMATIKOS KONTROLINI DARBA!!! Uzknisa tokios nesamones! Pyktas Pyktas Pyktas Taigi...pabaigiau reikala su namu darbais,girdziu is savo kambario,kad prasidejo serialas ,,Nemylimi".Nuejau i ta kambari,kuriame yra televizorius.Paerzinau kelis kartus seseri perjungdama kanala.XD Truputi veliau ne i tema eme mane erzinti ji pati.Sviedziau tuscia buteli nuo mineralinio vandens,spyriau i uzpakali...Nesijaudinkite,nelabai stipriai! lol Ji nuejo miegoti,o as ziurejau TV.Suzinojau,kad per LNK 22.30 h rytoj rodys "Rokis",turbut,kad ziuresiu!!! 107975 Daugiau nei po 23 h prisijungiau prie interneto ir is karto uzejau i si foruma. grin lol Prisiminiau,kad nedaviau tevams uzpildyti prasymo,kad neiciau i mokykla!!! shoch As-idiote! Onmygood frown noriu miego Onmygood Mama darbe,gerai,kad tetis grizo,tai pries kokias desimt minuciu uzpilde. as tae myliu, aciu AS ISGELBETA!!! lol lol lol Girdziu,kad vis dar lyja ir uzia saltas vejas...Jau be 20 min pirma nakties,o man rytoj,na,galima sakyti,jau siandien, keltis 05.40 h. frown Bet nesvarbu,jau ne pirmas ir tikrai ne paskutinis kartas. lol As-naktibalda! taip taip :) Ir tuo didziuojuosi!!! lol lol lol Tuoj eisiu valytis dantis,sukuotis plaukus ir eisiu miegoti.Aisku,pirmiausia isjungsiu kompiuteri. lol Taigi LABANAKT!!! wink lol puppyeyes wink
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Kiba blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiba blog'as   Kiba blog'as EmptyPen. 06 05, 2009 12:51 pm

2009-06-04

Papasakosiu apie vakarykste diena,tai yra ketvirtadieni.Vis delto miegoti nuejau be 20 min antra. frown Keliausi 05.40 h.Viskas vyko normaliai:apsirengiau,ruosiausi sukuotis.Bet juk man negali vykti viskas normaliai!

Kiba blog'as Edward_Elric_by_hesxmyxEDO

Taigi atsisedau ant lovos,kai pastebejau,kad...man praplysusios kelnes prie klyno!!! Onmygood Galvojau,gal eiti su treninginem i mokykla,bet ne,emiausi siuti.Po 10 min susiuvau.Toliau viskas vyko sklandziai,bet neilgam.Taigi liko paskutinis veiksmas pries man iseinant i stotele-pavalgyti.As valgau ir kaip dazniausiai isijungiau radija.Per ,,Lietu" eina sveikinimu su gimtadieniu staigmenos.Staiga prisiminiau,kad sie sveikinimai budavo tik tada,kai as eidavau i stotele.O tai reiskia,kad pamirsau,kad kai pasikeiciau telefonu su teciu nustatyti tiksliai laikrodi!!!Greit viska suedziau ir islekiau i stotele!As jau stoteleje.Man pasiseke.Dar ir pats autobusas atvaziavo velokai.Taigi vaziuoju.Laikas man islipti,tai priejau prie duru.Ten grindys buvo slapios,tai slystelejau,staiga posukis-vos neisireziau i duris!Bet neisireziau...PASISEKE!!! lol Atejau pas drauge (kaip ir kiekviena ryta) ir nusistaciau laikrodi normaliai (pasirodo,jis atsiliko net 11 min!!!).Atejo kita drauge ir mes jau einam i mokykla.Mokykloje nieko idomaus nevyko-visi prasivedineja pamokas,mes taip pat...Kai grizom is mokyklos buvo tik po 11 h.Greit teko palydeti drauge ir jos palaukti valgykloje.Grizusios atgal i jos namus nelabai teturejom ka veikti.Ejom pasivaikscioti prie kalvu ir i toki miskeli.As landzioju visur,imu kiekviena sraige,issigalvoju kuo kvailesni taka.Ja jau uzkniso,tai ji sako,kad eis atgal.Galvojau,turetu buti kur nors netoliese,bet kai isejau ant normalaus tako,jos arti nebuvo.Pasiziurejau kiek toliau ir pamaciau ja.Begau vytis ir isbarti.Zodziu,griztam vel i jos namus.Dar daug laiko iki mano isvaziavimo(zadejau vaziuoti po 15.30 h).Pasisnekejom,pasvaigom(tiksliau,as pasvaigau XD) ir atejo laikas eiti i stotele.Ji mane palydejo.Dar stoteleje pasisnekejom ir atvaziavo autobusas.Atsisveikinom ir ilipau i autobusa.Mane eme snaudulys,todel vos neprasnudau savo stoteles! frown Bet man ir vel pasiseke! lol Griztu namo.Cia nieko ypatingo.Pavalgiau,ejau miegoti.Pabudau,ejau serti suns ir uzdaryti vistas,surinkti kiausinius.Grizau i troba,prisijungiau prie interneto.22.30 h ejau ziureti ,,Rokis" per LNK! cool Kita savaite ziuresiu ,,Rokis 2",jeigu man kas nors leis!!!Man patiko! as tae myliu, aciu as tae myliu, aciu as tae myliu, aciu Filmas pasibaige mazdaug 01.00 h,bet dar ejau susisukuoti ir valytis dantis.Tai nuejau miegoti puse dvieju. lol Tai tiek! grin


Kiba blog'as Ed
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Kiba blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiba blog'as   Kiba blog'as EmptySk. 06 07, 2009 8:37 pm

Nieko ypatingo per kelias dienas neivyko...TIK SUSIKURIAU SAVO FORUMA,kuriam reikia dar daug ideti darbo frown .Kartais skaitau knyga ar siaip uzsiimu kazkokiom smulkmem...Siandien aptraukeme siltnami plevele.Bet dazniausiai tvarkau savo foruma! :lol:Netgi dabar tuo uzsiimu!!! lol lol lol Todel,gali buti,kad pradesiu maziau rasyti zinuciu,bet nieko tokio! Jis taip pat susijes su anime ir animacijom. wink
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Kiba
Filmukų kolekcionierius
Filmukų kolekcionierius
Kiba


Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2009-04-08
Age : 30
Miestas : Mažeikiai

Kiba blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiba blog'as   Kiba blog'as EmptyTr. 12 02, 2009 12:58 pm

2009-12-02

Kiba blog'as Hidancute

Senokai manes nebuvo siame forume. 1190 Buvau pamirsusi adresa!!! frown Onmygood frown

Aisku, per visa ta laika ivyko daug dalyku. smile Vienas is idomesniu yra tas, kad man teko ,,garbe" pabuti fizikos mokytoja savo klasei. bloga Kodel? Ogi todel, kad aukletojas (jis ir desto mums fizika) isvaziavo i ekskursija su dauguma klasioku. Jis dave man ir man draugei toki lapeli, ant kurio viskas buvo surasyta. Taigi mums reikejo pravesti pamoka, bet kadangi as - garbetroska ir idiote, tai sakiau, kad pamoka pravesiu pati. Drauge tik apsidziauge. Is pat vakaro perzvelgiau medziaga, skaiciau knyga, aiskinausi, zodziu, nuosirdziai ruosiausi pamokai.
Atejo toji fizikos pamoka. Klaseje tik kelios mergaites. Mano vargas nuejo suniui ant uodegos,nes tos ****** ,isskyrus mano drauges, nesiklause!!! Pyktas Pyktas Pyktas As rekavau, grasinau, isvadinau flegmomis (net pati nepajutau,kad taip pavadinau frown )... Ech! bloga

Tikiuosi, kad jums sekesi geriau!!! lol wink lol



Kiba blog'as I-a-003
Atgal į viršų Go down
http://whitewolf.heavenforum.com/forum.htm
Sponsored content





Kiba blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiba blog'as   Kiba blog'as Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kiba blog'as
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kas tas blogas
» Kiba....:):)
» Kiba d^_^b
» Nuomones apie Kiba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
filmukai :: Kibos bloga's-
Pereiti į: