filmukai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Turiu jums pranesti, kad adresas keiciasi mūsų adresas. www.filmukai.dar.lt
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Daisukawaiina blog'as

Go down 
AutoriusPranešimas
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyAntr. 06 02, 2009 10:03 pm

2009.06.02
Daisukawaiina blog'as 89aadc59a04815d5415b82fb75854cc41226573518_full
Taigi šiandien aš atsikėliau 05:45[planavau 06:25]( ̄□ ̄;)
Daisukawaiina blog'as Soul-eater
Kai atsikėliau,tai galvojau "nejaugi aš pabaigiau žiūrėti Soul Eater..o jis buvo toks anime,kuris man nuotaiką pakeldavo kiekvieną savaitės pirmadienį"(T-T)
Vėliau,aš pažiūrėjau Shinigami no Ballad,šiaip šaunus anime:mergaitė serga astma ir berniukas,kuris ją myli..e..tikriau mylėjo..ji mirė pirmoj serijoj.....O jūs žinote koks jausmas,kai koks brangus tau žmogus miršta,pasiliko tik kačiukas(kurį jie prižiūrėjo)..Jis toks mielas..(^~^)..o tas berniukas norėjo tokį nekaltą nužudyti(x_x)
Na..gerai,dar paskui aš pažiūrėjau Ef-a tale of memories/melodies prologus..šiaip visai šaunūs,bet anime daug daug daug daug šaunesnis(Ef-išskritinis anime..jeigu tenais mergina net nuoga[tarkim mylisi,bet ten tai nieko baisaus..patikėkite,arba kai tapo nuogą merginą] ten vaikinai ne hentai,jie žiūri...į veidą,o ne kitur..O tas Renji..ah..kawaii( ̄~ ̄;)
Daisukawaiina blog'as TV
Po 8 minučių(1 prologas tęsiasi 4 minutes)...aš žiūrėjau atsisiųstą Zero no Tsukaima ~Princesses no Rondo~ Picture Drama..ah..ten labai trumpai:7 epizodai po 3 minutes...taigi ten kadangi yra ecchi[tikriausiai žinote,kas tas ecchi],tai buvo ir ecchi nuotraukų..bet ten daugiau kalba,nei paveikslėlių(-3-)..o taip dėl to anime:No comments now..
Paskui..ėjau vaidinti(mėgstu daryti tokius dalykus..žinote..įsivaizduoti,kad esi koks žmogus..tai man iš ten jau ir manga kurti galima būtų,o gal ir anime..)...turėjau šansą ryte Simpsonus pažiūrėti,bet taip...tingėjau(pasakau vieną dalyką:šauliai visi kažkokie tinginiai..ah.mes visada sakome,kad tingime)..kažkaip mačiau tą seriją(_0_)
Vėliau...ėjau ruošti pamokas(kurių pasirodo net neuždavė)(^0^)..kadangi man mokyklon 11:55,tai laiko buvo mažai..(~_~")
Daisukawaiina blog'as Wb046804
Dar kažkur 10:25 paskambino pusseserė(^__^),ji man nuotaiką pakėlė..mes kalbėjomes apie daug ką..(^-^)
Dar aišku valgiau šiandien..sriubą..E..rūgštynių(mano mėgstamiausią)(^-^)v
Daisukawaiina blog'as 1135795342_MyHomework
Dabar mokykla..(nekenčiu forume apie tai kalbėtis(negalvokite,kad blogai mokausi..tiesiog man "tikras" gyvenimas įdomesnis),o ypač vasarą..)(-_-;)
Taigi atėjau į mokyklą..e..sutikau savo dvi klasiokes(vadinu jas Džuljetomis[aišku jos nežino],nes jos tiek daug įsimyli...aš tikriausiai sakiau,kad jos sako,kad aš myliu Daisuke)( ̄□ ̄;)
Mes žodžiu paplepėjom ir ėjom kiekviena savais keliais...pas mus antrame aukšte galima vaikščioti ratus...taigi aš taip ir darau..žinokite labai linksma( ̄~ ̄;)..o kai aš vaikščioju..vis svajoju apie Japoniją..kaip aš ten atvažiuosiu,būsiu koncerte ir pan.( ̄~ ̄;)
Paskui,per pirmą lietuvių pamoką(skaitinių) mes diskutavome apie rusų rašytojo kažkokio Vladimiro(jei neklystu) romano ištrauką "baidyklė"..ja reikėjo perskaityti namie...aišku aš perskaičiau(kur aš neperskaityčiau..vis dėl to kažkada neseniai klasėje buvau išrinkta savaitės mieliausia)('3')..tik tekstas buvo nuobodokas..vardus tai išviso išvertė[pvz:Kutvėla..],kad nors mirk..(-_-";)
Paskui sprendėme kryžiažodį..
Second...(tikriausiai supratote,net tęsti nereikia)
Teisingai-Anglų kalba..(^_^)V
Kalbėjome apie žmogaus charakterį ir pan. na žinote miserable ir pan.( ̄~ ̄;)..prirašiau visą lapą žodinėlyje...
Trečia pamoka Fizikytė[kaip vadina mūsų klasiokai](^O^)/
Mūsų mokytoja yra iš tų,kuri kai tarkim rašome kontrolinį,tai ji visus atsakymus pasako(^-^)..šiandien dar knygas atsidavėme(aišku sustojome ties elektronika ir ate)..eee..dar mūsų mokytoja užrėkė ant savo numylėtinio,nes jis knygą numetė kur nereikia..)(≧▼≦)
Ketvirta pamokėlė Matematikutė..tiksliau geometritutė(algebra 100 kartų geriau)(-_-;) iš ten jokio tokio memories ir nebuvo..
Penkta pamokutė-Ty..tfu..matematikutė eina po tikybutės..I'm so sorry(;^_^)V
Per tikybutę mokytoja išėjo padėti paruošti stalus valstybiniam(ryt bus)...bet aišku mums vistiek bus pamokos tik 13:50 prasidės(taip turėjo būti 12:50)..kol jos nebuvo aš paišiau sąsiuvinį..tos Džuljetos paprašė,kad duočiau pavartyti...aš daviau ir jos perskaitė mano parašytus du žodžius "Green day" ir sako..tu ką juos klausaisi?Aš atsakiau,kad tik dvi dainas..(;-_-)..dar ten aišku pilna prirašyta..visko
Šešta pamoka-biologija
Per biologiją nieko taip ir nebuvo..pamoka,kaip pamoka..atidavėme knygas ir toliau mokėmės(šiaip kaip bekeisa biologija man įdomesnė nei fizika[žinote..mums anglų mokytoja pasakojo,kad įstatymas..norėjo uždrausti raidę F ir pakeisti į P[nes F typo jau nelietuviška raidė] taigi jeigu uždraustų dabar būtų ne Fizika,o Pizika(≧▼≦)]
Daisukawaiina blog'as Anime-JoyeuxAnniversaire
Taigi namai..namai....prieš tai aš užėjau pas dėde ir aišku pas katiną...ir pas krikšto mamą\(^O^)/po to aš atėjau namo..pavalgiau ir ėjau miegoti..nes miegojau tik kokias 5 vlandas
Daisukawaiina blog'as %5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Lucky-Star_luckylzy(1.35)__THISRES__172750
Susapnavau,kad klasiokei šaukiu[nežinau prie ko čia]: Daisuke!!!!!!!
Ir galiausiai atsikėliau..

Taigi taip ir praėjo diena..
Daisukawaiina blog'as 070326_01
Sayonara!!!!
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyAntr. 06 02, 2009 11:28 pm

Daisukawaiina blog'as Konata
Atleiskite,kad rašau ne toje pačioje žinutėje,bet matote ten jau per daug papildyta...todėl rašyti nebegalima (T-T)
Kas skaitė Lucky star blog'ą[per naruto forumą] tikriausiai atsimenate,kaip aš parašiau,kad typo Tsume Tsume Tsume klipas laimėjo festivalyje...o tai reiškia,kad aš nuspėjau ateitį,nes Tsume Tsume Tsume klipas iš tiesų laimėjo,tik ne festivalyje,o MTV apdovanojimuose,nes matote tada kai aš rašiau tą Lucky star nuotykį..buvo kažkur balandžio-gegužės pradžioj ,o klipas apdovanojimą laimėjo tik gegužės 30(^___^)
Aš savimi didžiuojuosi xD

Mello ir Kiba gali tikrai perskaityti,nes jos užsiregistavusios,todėl,kad ten tik nariams žiūrėti galima(^-^)..bet nejaugi aš nuspėjau..negaliu patikėti..dabar iš laimės,net verkti norisi(^_^)Apdovanojimas turi būti mano xD juokauju...
http://naruto-fans.forumotion.com/anime-blog-as-f118/lucky-star-blogas-t541-45.htm?sid=d6b95768b3368689cc3842b3aa7b93ae
O..dabar rimtai:Sayonara
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyTr. 06 03, 2009 5:34 am

2009.06.03
Daisukawaiina blog'as Winry_rockbell
Sveikas "rytojau"(iš kažkokios reklamos,Kiba tikrai žino iš kokios)\(^O^)/
Taigi,atsikėliau 05:51(aš pranokstu žadintuvą[nusistačiau 06])o(>▼<)o
Paskui,dar pagalvojau apie...apie...nepamenu..žodžiu apie kažką pagalvojau(^_^;)V
Vėliau aš mamai papasakojau,kaip nuspėjau ateitį(^-^)
Ir užėjau į filmukus,pažiūrėti ar kas nos parašė..jei ką tai parašė-Kiba(☆▼☆)/
Aš jai atrašiau,o paskui..tiksliau dabar pildau blog'ą( ̄~ ̄;)
Kadangi jau papildžiau tai "keliauju" žiūrėti anime( ̄~ ̄;)
Kai pažiūrėsiu,padiskutuosiu( ̄~ ̄;)

Daisukawaiina blog'as 10897
Taigi,užėjusi į savo MAL(my anime list) pagalvojau..kokį anime žiūrėti,pradžioje maniau gal:Oruchuban ebichu..nusistačiau jį per youtube ir kol krovėsi tingėjau laukti,tai pažiūrėjau Kannagi DVD special(tas anime ant paveikslėlio parodytas)(^O^)
Kadangi čia special jis vadinamas 14-uoju epizodu(iš viso Kannagi epizodų yra:13,aišku aš baigiau šį anime seniai[kai dar ongoing buvo]) (^-^)v
Taigi apie epizodą:Visa grupelė mokinių nusprendė sukurti filmą ir siūlo kokio žanro.Akiba pasiūlė,kad būtų kovos scenos ir pan. visi pasiklausė jo nuomonės..taigi jis sukūrė scenarijų ir davė paskaityti kitiems..visi net verkė iš dramatiškų scenų[aš galvojau "kokį jie ten filmą vaidins,ar jis tikrai bus dramatiškas?"],bet kai jie pradėjo vaidinti toli gražu ne taip buvo(*_*)..ee..vėliau jie žaidė žaidimą[patinka tokie dalykai,kaip žaidimai per anime ir anime per anime]..buvo šaunu,šiek tiek ir ecchi[bet labai labai silpnas,nuogų merginų nebuvo] dar tas Jin kiek hentai...na daugiau nepasakosiu,nes paskui dar pyksite..
Dabar einu žiūrėti pasikrovusį Oruchuban Ebichu..po 8 min parašysiu(vienas epizodas tiek tęsiasi)..šiaip jeigu aš nebūčiau netyčia pažymėjusi,kad man 22 ar kiek metų[aš rimtai netyčia..] tai man neleistų žiūrėti,nes tik nuo 18[nors pagal viską galima nuo 14..] mat ten kiekvienoj serijoj mylisi..todėl per MAL įvertinau 5 balais[būčiau 2,bet jis man kiek atsipalaiduoti padeda(kadangi ten ne vien mylisi)]Dar tenais piešimas bjaurus,bet kiek pripratau...o dabar "lekiu" žiūrėti
Daisukawaiina blog'as Bscap0245
Sveiki!Su jumis ir vėl Daisukawaiina,kadangi man to epizodo tik pusę reikėjo pažiūrėti[nes pusę mačiau ankščiau] dabar beje pildau beklausydama F dainos[ankščiau aš jos niekada nesiklausiau,dabar ji man tapo viena iš geriausių(žinote apie kokią grupę aš kalbu) dainų(^-^)0..o dabar apie anime:Oruchuban norėjo vis atkreipti šeimininkės dėmesį ir sako:aš sukūriau dainą ir ją pristatė,kai ji sudainavo,šeimininkė ir jos vaikinas[vaikinas jai neištikimas,bet jai tai ne visai tai ir rūpi] sako:MUMS TO NEREIKIA!!!!Ir pradėjo[kaip įprastai,tad prie to pripratau] mylėtis(-_-;)..kiri[pabaiga]..paskui dar parašysiu.Beje dabar siunčiuosi anime:Black God[jap.Kurogami],kadangi direct'u siunčiuosi tai man jau atsisiuntė 71 %[beje dar jis ongoing].Dar per torrent siunčiuosi FMA filmą[ru kalba] ir Lucky star OVA..nesąmonė,aš dar užsirašinėjau Toradora ir To aru majutsu no index,bet dėdė ištrynė,šiandien aš pasakysiu,kad pasiaiškintų dėl ko ištrynė..na,o dabar einu žiūrėti toliau Oruchuban Ebichu
Žiūriu jau 11 epizodą Oruchuban Ebichu..toks vaikinas vardu Maa buvo[kai pirmą kartą pamatė] įsimylėjas Ebichu[patelę žiurkėną] ir 10 epizode jis pakvietė ją į pasimatymą McDonald's restorane..Ebichu suskaudėjo dantis[ji moka kalbėti] ir tas vaikinas vardu Kaishounashi[tas kuris neištikimas savo merginai] bandė "padėti" (ten tai geras buvo) nepasakosiu kaip.Paskui tas Maa atėmė nuo jo tą priemonę[nesijaudinkite ši priemonė nesusijusi nei kiek su hentai] beje pamiršau pasakyti[čia aš pasakoju apie 10 epizodą,o ne apie 11,nes 11 tik dabar žiūrėsiu..] kad pradžioje dar Ebichu tokiom moterim pasakė,apie jos šeimininkę[kaip ji mylisi ir pan.] šeimininkė paskui ją vos ne primušė už tai('0')ノpaskui aišku ir vėl vyko TAS..na tai kiek apie šį epizodą.
Dabar einu ir vėl tą video pažiūrėti(kur apie apdovanojimą),o paskui ir vėl tą Ebichu..ir dar:Kurogami jau 97 procentus užsirašė(^o^;)BANZAI!!!!
Daisukawaiina blog'as Anime_glitter_graphics_05
Taigi nusprendžiau pažiūrėti dabar Oruchuban,nes kol tas video pasikraus,tai suspėsiu epizodą pažiūrėti..taigi dabar aš žiūriu ir rašau.11 epizodas:šeimininkė su savo vaikinu miega..miega...o jis sako:Aaah...Akiko..if you do that.. atmerkdama akis šeimininkė išgirdo,o jos vardas ne Akiko,taigi ji išgirdo ir labai supyko[dar vienas neištikimumo požymis...],šeimininkė pasakė,kad jis pasiaiškintų,kad ta Akiko,o jis sako <aš sapnuoju savo kada nors būsimą dukrą,ji atrodys taip gražiai ir jos vardas bus Akiko...> o ta patikėjo ir apkabino jį...ah..naivuolė,paskui dar ta Ebichu per sapnus[ji sapnavo,kad bėga] griebė jos šeimininkei už krutinės,o ta ją į sieną metė..paskui šlykščiausia...ji ir vėl užmigo prie šeimininkės ir vėl sapnavo tą sapną ir paskui kai ji atsikėlė,pasirodo ji giebė už to vaikino...tikriausiai supratote apie ką aš kalbu...paskui jie ir vėl darė TAI..na toliau nepasakosiu,nes tikriausiai neįdomu,kai taip apie kiekvieną Ebichu seriją diskutuoju..(>.<)šiaip juokingi tie epizodai,o dabar "keliauju" tą video žiūrėti..
Pažiūrėjau aš tą video,dabar kažkokį kitą žiūriu[nesuprantu apie ką ten](>♥️<)
Prieš 5 min jį pabaigiau žiūrėti todėl dabar žiūriu Oruchuban Ebichu[jau nebepasakosiu] ir dar siunčiuosi 4 epizodą Kurogami(^0^)
Beje dabar aš supratau,tas video apie "Stumk-trauk",nes ten ir stūmia ir traukia(^0^)0
Beje kol Ebichu krovėsi suspėjau pavaidinti(^▽^)/
Kaip laukiu atostogų...prie ko čia -(◘_◘)-
Aš taip tingiu tą piešinį pabaigti[dailei]...o dar reikia kažkokių antikinių skulptūrų atnešti...ah..norisi tikrų atostogų[kaip šaunu,kad bent biologijai tą projektą nebūtinai daryti(reikia ten gėlę vegetatyviniu būdu sodinti..) išviso aš vasarą turiu tokį moto "mažiau galvok,daugiau daryk"(^0^)
Dabar beje žiūriu Ebichu 14 epizodą(^o^;)/
Na..o dabar einu pamokas ruošti...paskui papildysiu[gal]
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyTr. 06 03, 2009 8:34 pm

Daisukawaiina blog'as 1165639743_uresKAWAII
Kaip ir sakiau,taip ir padariau...papildau blog'ą(^-^)0
Taigi paruošiau pamokas ir greitai nuspalvinau piešinį..(^___^)
Paskui aš ėjau į mokyklą..per pertraukas aš ratus vaikščiojau ir svajojau,kaip vislaik(^o^;)/
•Per Matematikutę(lietuvių ugdymo nebuvo,nes rašė valstybinį) mes buvome ne chemijos kabinete[kaip vislaik trečiadieniais],o savo įprastam kabinete[matematikos](^0^) mokytojos 10 minučių nebuvo,tai plepėjome su klasioke..kai ji atėjo,uždavė uždavinius[tik 4],nesunkūs buvo,todėl viską klasėj atlikau,nereikės penktadienį daryti[nes pasakė pabaigti ko nebaigėme..](^-^)0
•Paskui buvo rusų..[color=cyan]me rašyti testą,bet kadangi mokytojos nebuvo(serga) tai rytoj mes rašysime] taigi atlikau rusų,ten buvo labai lengvą..tai net į priekį nemažai užduočių atlikau[nebuvo ką veikti](^-^)v
•Vėliau buvo geologija[aš taip vadinu geografiją.tiesiog pakeičiau pagal žodį][mūsų geografijos mokytoja yra mūsų auklėtoja..visi ją vadina Liurba[nes visiems ji nepatinka...nors man ji visai nieko,vis geriau negu mūsų 5 klasės auklėtoja] čia gal nelabai į temą..žodžiu,kartą per anglų pamoka[mūsų mokytoja mėgsta pašmaikštauti,bet tai ji pasakė visiškai netyčia..] mokytoja pavadino ją ta pravarde[ot..juoko buvo]o(>▼<)o
Prieš geografijos pertrauką[aš dar nesakiau,kad šiandien man labiausiai girdimas žodis[tiksliau keiksmažodis] buvo girdimas na****
pirmą kartą[iš viso kokius 7 kartus girdėjau] mokytojas bekalbėdamas telefonu[aš buvau praėjusi pro jį todėl ir girdėjau..] sakė ten kažką dėl pirmadienio ir pasakė tą keiksmažodį[nors iš jo niekada keikiant negirdėjau],paskui dar klasiokai taip pat sakė ir dar kiti mokiniai..na žodžiu populiariausias 06.03 žodis(^-^;)V
•Paskui buvo ee..a tikrai-dailė
Žodžiu parodžiau mokytojai tą savo baisiai nuspalvintą piešinį,ji sakė,kad labai gražiai[nors aš ten jokio grožio nemačiau]...paskui ji paklausė,o kur iškarpos[antikinės skulptūros]..aš sakiau,kad nesuradau,paskui ji pasakė,kad už tai,kad esu tokia gera tai davė knygą iš kurios nukopijuočiau..aišku padėkojau ir ėjau prie spausdintuvės,tenais imečiau 50 centų ir nukopijavau 2 lapus[vienas po 10 centų] taigi pamačiau,kad spausdintuvė man pinigų negrąžina..(-_-;),tai tada aš palikau[ot pasisekė tiems kurie nori kažką atspausdinti ir pinigų neturi,dar 3 kartus galima atspausdinti..]
•Po dailės buvo lietuvių[pas mus trečiadieniais dvi,bet jos ne iš eilės] gramatika..mokytoja pasakė,kad paskutinę savaitę[šią] bus lietuvių,nes kitą savaitę jį valsybinius tikrins..tai reiškia,kad galima vėliau į mokyklą eiti..ir ankščiau pasibaigs[BANZAI](^o^;)/
Beje per lietuvių visi berniukai juokiasi ir mokytoja klausia <kas jums?> o jie tik juokiasi ir juokiasi,kai uždavė pratimą tai praėjo pro juos ir pagriebė lapelį ir sako <aš galvojau tik e klasė tokius dalykus piešia(tikriausiai kokį organą piešė[HENTAI HENTAI!!!!!])
-(◘_◘)-
•Po lietuvių istorija[pamenate tą mokytoją kuris nusikeikė,tai jis veda..]
Jis pamatė,kad mūsų klasiokės viena nuo kitos nusirašinėja ir atėmė pratybas...(-_-)
Po skambučio mes plepėjom ir pan. žodžiu,pamoka buvo visai šauni ir juokinga(^o^;)/
Beeidama namo labai sušlapau..[stiprus lietutis vasarėlėj lyja..](•_-)

Paskui aš valgiau traškučius,o dabar baigiu pildyti blog'ą(^o^;)/
Daisukawaiina blog'as Inuneko_music
Dabar belaukiant Ebichu 15 epizodo pasikrovimą,aš klausausi Wake me up when Septembet ends[neseniai klausausi 3 kartus dainos F]
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyKv. 06 04, 2009 5:41 am

2009.06.04
Daisukawaiina blog'as Happilysxc
Sveiki,atleiskite,kad neatsisveikinau,teko miegoti(T-T)
Na..gerai,aš atsikėliau 06:00 ir įsijungiau kompiuterį[kadangi ir vėl anime žiūrėsiu](^x^)
Paskui užėjau į filmukus ir paskaičiau Kibos dienoraštį(^_^)
Beje kaip visada mano kompiuteryje skamba mylimiausieji[supratote apie ką aš],dabar klausausi dainos Shimi d(^~^)b
Oruchuban Ebichu jau beveik pasikrovė,tad dabar žiūrėsiu,bet prieš tai užeisiu į animetake ir užsirašysiu kokį anime..įkeliau Kurogami 3 epizodą[vakar teko perinstaliuoti kompiuterį(=•=")]
Daisukawaiina blog'as 45017960-2046952180100146863S600x600Q85
Kaip noriu atostogų.Noriu daugiau piešti,žiūrėti anime,klausytis Maximum the hormone,žiūrėti į Daisuke[čia truputį nesąmonę nusišnekėjau,tikriausiai vasarinė liga <Mažiau galvok,daugiau daryk>..].
•NORIU•NORIU•NORIU•
Beje dar apie sapną nepapasakojau,taigi:

Per muzikos pamoką,mums pasakojo apie lietuvių gramatiką[aiškino aišku muzikos mokytoja..],paskui mes su klasioke žaidėme:spausk klaviatūros migtukus[nuobodoka buvo per pamoką,tai žaidėme..].Kai aš grįžau namo,tai atėjau pažiūrėti ar mano Kit kat žaisliukas vietoj[iš kur aš dar tokį ištraukiau(^-^?)] ir tėtis sako:kiek tu gali tą Kit Kat valgyti,tai-šlykštaus skonio šokoladas.Paskui aš pasakiau,kad man jis patinka.Po kurio laiko aš atsiradau mokykloje[net nežinau,kaip] ir vėl mokėmės lietuvių...keistas kažkoks sapnas,bet juokingas(^0^)

Na,o dabar einu žiūrėti Ebichu.(^_^)

Daisukawaiina blog'as Anime-watching-anime
Kol kraunasi Ebichu 19 epizodas[dar 5 epizodai iki pabaigos](^0^)
Kaip gaila..nes dabar mažiau jau TUO užsiema[beveik jau ir nedaro](^_^)
Kol aš laukiu pakrovimo žiūriu Maximum the hormone live(^x^)
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyŠt. 06 06, 2009 9:52 am

2009.06.06
Daisukawaiina blog'as Daisuke
Taigi,atleiskite,kad neparašiau vakar ir turbūt užvakar.
Trumpai:vakar aš buvau labai nervinga,blogai jaučiausi[dar ta sloga,galvos skausmas,ot vasarėlė..],bet užtat per paskutiniąją lietuvių pamoką su mumis mokytoja atsisveikino ir kiekvieną pavaišino labai skaniu užkandžiu[niam niam..reikės šiandien paprašyti,kad tokį nupirktų mama ar tėtis..].
Užvakar:nepamenu,viskas buvo lyg ir gerai.(^•^)

Na..dabar apie šiandien:
Aš[kadangi vakar miegojau grįžusi] užmigau tik 01:00 iki tol žiūrėjau To aru majutsu no Index.Paskui atsikėliau 06:30(-_-")
Buvau susapnavusi,kad ėjau į parduotuvę ir norėjau pamačiau visus Green day albumus ir pažiūrėjau,kad ant vieno Simpsonai nupiešti[kadangi,kas matė Simpsonų filmą,tai žinote,kad jie ten koncertavo ir atliko Simpsonų openingą],tai prašiau dėdės,kad nupirktų,o jis nenupirko,tai paskui išmečiau prie kasos...(-◘-♦️)
Taigi,kai atsikėliau,pasiklausiau Tsume Tsume Tsume/F mini-albumo.(^♥️^)0
Daisukawaiina blog'as 10815l
Po to žiūrėjau To aru majutsu no index 19 epizodą[pavaizduotas paveikslėlyje]
Man iš ten patinka:Index[mergaitė baltai apsirengusi,su ilgais,mėlynais plaukais],Misaka Misaka[jos čia nėra..tiksliau tos paskutinės sukurtos..]Tad dedu jos paveikslėlį:
Daisukawaiina blog'as 45048
Ji man patinka tuo,kad sako trečiu asmeniu ir dar taip pakelia nuotaiką.(^0^)
Paskui man dar patinka Accelerator[jis-pilkaplaukis ir juodais marškinėliais]
Ir dar patinka:
Daisukawaiina blog'as 33789<----Komoe Tsukuyomi[įdomiausia,kad ji moko Touma Kamijou[tą vaikiną su juodais plaukais,šalia Index(beje jis vienas iš mano mėgstamiausių veikėjų irgi..).Ir dar vairuoja mašiną,vos pasiekdama pedalus..]
•Beje šis anime pats yra vienas iš mano mėgstamiausių,kadangi jį kuria labai labai puiki studija:J.C. Staff]mėgstamiausios studijos:J.C. Staff ir Bones]( ̄~ ̄;)
Po To aru majutsu no Index žiūrėjau To love-Ru OVA 2[laukiu trečiojo(OVA dar ongoing ir paskutinė serija bus 3)]
Paskui ir vėl žiūrėjau To aru majutsu no Index,žiūrėjau 21 epizodą[išviso jų 24],o kai pabaigsiu žiūrėti šį anime,žiūrėsiu Kurokami 5 epizodą[dubliuota angliškai],o nuo 9 epizodo jau japoniškai žiūrėsiu[nes toje svetainėje tik 8 epizodai patalpinti]..beje Kurokami irgi ongoing,tad dabar jau 21 epizodas išleistas..( ̄~ ̄;)
O dabar bepildydama blog'ą klausausi Xam'd lost memories[studija:Bones] pilno openingo d(^-^)b
Tai tiek..dabar keliauju žiūrėti To aru majutsu no Index,kai baigsiu visus epizodus parašysiu[tai bus po valandėlės..]

P.S.vakar aš pabaigiau Oruchuban Ebichu[kažkokia nebaigta pabaiga..]
Daisukawaiina blog'as LuckyStar
Nepažiūrėjau aš Index(T-T)..tik Strike witches OVA ir šiek tiek Spice and Wolf 2 OVA ir teko perisnstaliuoti kompiuterį (-_-)
Dėl to peristaliavimo teks ir vėl atsisiuntinėti To aru majutsu no Index(`_`)
Dar Toradora,lucky star ir pan. žodžiu:nusibodo jau šis kompiuteris..(-_-)
Dabar aš ruošiuosi siųstis Tsume Tsume Tsume klipą.Ką tik skaičiau per wikipedia apie cistą ir nieko nesupratau,kadangi ten parašyta rusiškai,o aš dar nelabai ir skaityti moku gerai(T-T) ir ten dar taip paaiškinta..ah..gal kas nors iš jūsų žino,kas ta Cista?
Būčiau labai dėkinga,jei pasakytumėtėt..arba bent išverskite iš:čia
Kartais jeigu kažkas įdomu,tai taip norisi sužinoti apie tai daugiau(^-^)
Daisukawaiina blog'as Aoshen-toaru-majutsu-no-index-19-sdrmvb_000654988
O taip..neseniai su pussesere kalbėjausi,sakė,kad Daisuke sapnavo ir dar daug ko kito..(^~^)
Dar apie euroviziją plepėjome ir apie 69 danguje bjaurųjį nefonograminį balsą(~x~)
Ryt piešiu naują piešinį:Nao su kimono `(^-^)/ [kai mums atiduos kamerą,tai būtinai parodysiu savo naujus piešinius..]
Labai laukiu rytojaus..piešiu..piešiu..piešiu ir klausysiuos xam'd lost memories full opening ir kupo # 40 ir t.t. (^0^)
Beje neseniai perskaičiau..viena gerbėja rašo Daisuke[ten typo yra palikti jam žinutę kadangi jis ligoninėj buvo[jau prieš metus,o gerbėjai tokie naivūs ir iki šiol rašo...typo jis skaito...] rašo angliškai:Aš myliu tave,tu man kaip narkotikas...atsirado daisukemanė..xD
Paskui dar žiūrėjau Green day klipą:American idiot..keistas kažkoks klipas,toks juokingas iš dalies,o iš dalies ir nemano skonio,bet žiūrėti galima(~;~)
Taip norisi sužinoti,kas ta cista..(^~^)
Šiandien beje važiavau į MacDonald's nusipirkau suktų bulvyčių[gruzdintų jau nebėra,bet šitie skanesni],happy meal ir mėsainį su sūriu,kol važiavau,žiūrėjau Simpsonus per nešiojimąjį DVD[from England..] ir klausiausi Tsume Tsume Tsume,F ir Kill all the 394 dainų..d(^~^)b
Dar buvome užsukę į Maximą[mes su tėčiu vadiname Maxima the hormone xD kadangi mano tėtis irgi klausosi Maximum the hormone(jam patinka tik tos dainos kur Nao dainuoja...)]..o kai aš pirmą kartą[kai pirmą kartą mašinoje klausėmės(dabar jis[kadangi pieno žvaigždėse dirba vairuotoju] kol veža pieną klausosi(ne visada,nes jis dažniausiai angliškų klausosi)] mes su juo pasiklausėme mašinoje,tai sakiau,kad man labiausiai patinka Daisuke balsas,tai tėtis sakė,kad jo balsas prasigėręs[man tai asmeniškai ne..](~•~)
Aišku jis net nežino,kas tas Daisuke,tai paskui pagalvojo,kad man patinka Ryo balsas..nors ir jo balsas man patinka,bet Daisuke labiau..toks išskirtinis iš grupės..

Kai grįžau namo pavalgiau ir pažiūrėjau Simpsonus..o paskui norėjau miegoti,bet tie skambučiai..ah..
Todėl dabar aš jau einu miegoti,kai atsikelsiu,parašysiu.Dar kaip matote pasikeičiau avatarą(^~^)
Sayonara
Daisukawaiina blog'as E382a2e3838be383a1-dvd-kissc397sis-oad-e7acac0e8a9b1-1280x720-sharp-upconv-x264-aac-chap_001_15753-1024x576
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyKv. 06 11, 2009 7:24 am

2009.06.11
Daisukawaiina blog'as Soul-eater-49-raw
Atleiskite,kad taip ilgai nerašiau,bet problemėlės su kompiuteriu buvo...(-_-*)
Dabar aš ką tik klausiausi Wake me up when September ends,o dabar klausysiu japoniškos dainos Tears infection(^0^)
Kai pirmą kartą atsikėliau 02:00 tai negalėjau paskui užmigti,nors paskui kažkaip užmigau...paskui atsikėliau 06:30 ir nežinau kaip..užmigau,o trečią kartą atsikėliau 07:11 ir nebemiegojau...
Pažiūrėjau Kempiniuką ir paskui,kai rodė Simpsonus[vistiek aš esu visus sezonus atsisiuntusi],aš įsijungiau kompiuterį.(^-^)
Na,o dabar aš klausausi Akai Namida[labai liūdna daina](T-T)
Nesakiau geriausio:ŠIANDIEN PASKUTINĖ DIENA MOKYTIS!!!!!!!!!!
Ryt tėvams siurprizą paruošusi[sakiau,kad man ryt reikia į mokyklą 15] ir nustebinsiu(^0^)
Atsimenate tas Džuljetas..tai viena iš jų sakė[vakar]:pasirink rytoj koks iš vienos klasės berniukų tau atrodo normaliausias[tą prasme grožiu..],lyg ji nežino,kad man visi bjaurūs(-0-)...
Dar klausė:ar naktį sapnuoji kokį berniuką?Aš sakau,kad tik vyrą..O ji klausia kokį?Aš sakiau,kad autoritetą...[aš ištiesų jį sapnuoju..](-_^)
Daisukawaiina blog'as Simpsons01_184459a
Dabar klausausi dainos:Hollywood...vakar taip nuobodu buvo[nieko per pamokas neveikėm] užtat gavau "milijoną" pažymių:trys 10 už dailę;10,9 ir 8 už istoriją ir 10 už rusų[kontroliniame ne vienos klaidelės nebuvo]
Daugiau neturiu ką pasakoti,todėl kai grįšiu gal gal..parašysiu(^_^)
Taigi..I'm come back(^-^)
Gerai,kad šiandien nebuvo tos klasės..nereikėjo sakyti apie "kuris normaliausias" SUGOI!!!!!(^0^)A
Matote,toje klasėje "normalių" nėra..ten bjaurybės...
Netikiu,kad jau atostogos..visiškai netikiu(-_-")
O šiaip šiandien tik veltui į mokyklą ėjau...kadangi pamokų nebuvo..tik muziką ten per kelias minutes atsiskaičiau[reikėjo vieno pažymio] ir kūno kultūrą...na bent jau tai gerai(^0^)
O grįžau labai anksti 16:00[pamokos prasidėjo 13:45]
Taigi kai grįžau,užėjau į filmukus ir atsakiau į pranešimą..(^_^)
Paskui nusprendžiau užeiti į savo sukurtą forumą(j-music) bet kadangi užmiršau slaptažodį[nesakykite,kad reikia užeiti į el-paštą,nes visų pirmą aš pati nežinau į kokį el-paštą nusiunčiau(faktas,kad ne į savo)]teko kurti naują,tai kuriau..galite apsilankyti čia,bet geriau kolkas nesiregistruokite,nes nei taisyklių nei ko ten dar nesukurta,aš pasakysiu,kada galėsite[aišku jeigu norėsite](^_^)V
O taip...dabar klausausi dainos:Black yen power G-man spy(^0^)
Na..gal einu dar truputį patobulinsiu..taigi SAYONARA!!!!Iki rytojaus
P.S. Gaila,kad iki šiol nežinau kas ta cista..beje aš dabar prisiminiau vieną nuotrauką,tai užsinorėjau arbūzo..tad einu jo valgyti[turiu namie]
Daisukawaiina blog'as Simpsons-040209
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyPen. 06 12, 2009 7:36 am

2009.06.12
Daisukawaiina blog'as Kurokami2

Konnichiwa!!!
Negaliu patikėti-ATOSTOGOS!!!(^0^)A
Šiandien susapnavau kažkokį sapną apie mokyklą ir Maximum the hormone(ч_^)
Aš vakar taip ir nepavalgiau arbūzo,visų pirmą tingėjau,o visų antrą-užmiršau(-~-)
Vakar nemiegojau iki 12 nakties..(-0-)
Vis klausiausi Chu chu[pavadinimas ilgesnis,bet tingiu rašyti..] dainos.Kartą šią dainą pavadinau:Chu chu mega lover(^~^).Čia jaučiu koks remix'as būtų...
Bitch you rock chu chu get your way(-~-;)
Šiaip neblogai gal ir išeitų...gerai užtenka su savim kalbėtis..(-_-)0
Šiandien atsikėliau 07:07
Ką aš veikiau:
○Įsijungiau televizorių
○Žiūrėjau Kempiniuką
○Žiūrėjau reklamą
○Žiūrėjau Simpsonus
○Valgiau jogurtą
○Įsijungiau kompiuterį ir užėjau į forumą
○Užėjau į imeem.com ir paleidau dainą Tsuki no Curse
Ir dabar pildau blog'ą(-~-)
Norėčiau dabar pažiūrėti Kurogami,tik nežinau ar strigs..todėl vėliau pabandysiu(-_-)
Kas baigiausia tai tas,kad reikės savo piešinyje nupiešti tuos chili[Red hot chili peppers],kadangi aš piešiu dabar tą iš MTH narį,kuriam ši grupė patinka(-_-*)
Nežinau,ką dar parašyti...dabar klausausi dainos motto
Vėliau dar parašysiu,o dabar užeisiu į 55mth.com pažiūrėsiu gal jau pagaliau blog'as papildytas...jau dvi[o gal ir daugiau] savaičių nepildė..(-0-)
Daisukawaiina blog'as Hunter-friagne-and-shana
Nepapildė jis blog'o...(T_T)
Bet ką jau padarysi...
Aišku prieš užeinant pažiūrėti,aš savo forumą koreagavau..įdėjau naujų kaoani ir sukūriau temą(^-^)
Paskui aš pažiūrėjau kitus blog'us..ten sužinojau,kad greit bus naujas hentai anime...bet tai nereiškia,kad žiūrėsiu..(-_-)
Norėjau atsisiųsti Kurokami,bet problemos su torrentu...(-_-")
Dar paskui parašysiu...(^0^)0
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptySk. 06 14, 2009 10:56 pm

2009.06.14
Daisukawaiina blog'as 99164876
Jeigu kyla klausymas dėl ko aš šią nuotrauką įdėjau į savo blog'ą,atsakymas toks:nežinojau ką užsidėti tai galvojau iš savo archyvo pasirinksiu..tai aš nežinojau koks kaip vadinasi,tai netyčia tokį pasirinkau..dabar tingiu keisti(^_^).
Čia aš rašau tik tam,kad koks "atvykėlis į šį forumą" nepagalvotų,kad apsimetinėju(•0•).
Nors tiesą sakant aš šiaip parašiau..( ̄□ ̄;)
Šiek tiek neišsimiegojusi esu[nors kokius trys kartus sode miegojau](=_=)
Dabar žinote dėl ko aš vakar neparašiau(*^.^*)
Ką tik suradau visus japoniškus smile,todėl dabar nereikės "imti" iš Daisuke blog'o o(^o^)o
Nors ką aš apgaudinėju..ten nėra mano mėgstamiausio smile--->( ̄~ ̄;)
Na..gerai..dabar papasakosiu apie tai,kad klausausi Red Hot Chili Peppers dainos:Dani California..o(><;)(;><)o
Žodžiu tą dainininką vadinu yaoi,nes jis labai primena yaoi[kas nežino kas yra tas yaoi,tai geriau ir nežinokite],bet tai neesmė..
(_ _)(-.-)(~O~)
O daugiau nieko ir negaliu papasakoti,tik tai,kad tą dainą mėgstu padainuoti ir pati( ̄~ ̄;)[myliu šį smile,taip kaip ir *tyla*..]
Beje šiandien grįžusi iš sodo,aš suradau vieną Maximum the hormone interviu(=^_^=)
Nustebau,kai perskaičiau,kad būdamas 12 Daisuke ėjo į smuiko pamokas(^^)/~~~~~~~~~~~~~~~~(((((;^^)
Kadangi prakalbau apie instrumentą,tai mano mėgstamiausias yra:fleita( ̄~ ̄;).Dar man labai patinka:gitara ir būgnai(^3^)
Daisukawaiina blog'as Funny2
Dabar šiek tiek praeitin:
Kai aš atsikėliau[nežinau net kelintą,apie 5 ryto],pamačiau,kad pusseserė[kažkur nuo 11 nakties] dar tebežiūri Simpsonus,sakė,kad 26 epizodus peržiūrėjo..paskui aš ir vėl užmigau( ^.^)( -.-)( _ _)zzz..
Na,o kai atsikėliau[pusseserė jau miegojo],pamačiau,kad dabar 07:18 ir vėl užmigau( ^.^)( -.-)( _ _)zzz...
Atsikėliau apie 11 ir pažadinau ją,ji atsikėlė(_ _)(-.-)(~O~)
Paskui mes plepėjome,bet paskui ji ir vėl užmigo( ^.^)( -.-)( _ _)zzz...
Toliau nepamenu,ar aš ją pažadinau,ar ji pati atsikėlė(__)
Paskui mes su ja žiūrėjome Simpsonus[sode vistiek nėra ką veikti..](T.T ) ( T.T)
Paskui ėjome į parduotuvę ir nusipirkome keptos duonos( ̄~ ̄;)
Vėliau ir vėl žiūrėjome Simpsonus...
Aš užmigau( ^.^)( -.-)( _ _)
Paskui pusseserė pažadino mane su MTH daina:koi no kinako watashi ni kudasai[dabar kaip tik įsijungiau](_ _)(-.-)(~O~)
Kai atsikėliau ji man parodė vieną juokingą triuką su dainomis(^3^)/

Po to žiūrėjome Simpsonus...
Po Simpsonų pažaidėme Monopolį..
Po Monopolio žiūrėjome MTH koncertą...
Po koncerto ji man pasakojo apie interviu..( ̄~ ̄;)
Paskui mes ir vėl žiūrėjome Simpsonus,o apie 20:00 važiavome namo(^_^X)
Na..toliau žinote..taigi Sayonara..parašysiu ryt(^_^X)
Daisukawaiina blog'as 13892
Yakuza!!!!!(^_^X)
Mėgstu yakuza[nekalbu apie šią manga(kalbu apie pačią mafiją),nors ji turbūt irgi įdomi..]




Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyPir. 06 15, 2009 10:08 am

2008.06.15
Daisukawaiina blog'as Yozakura-quartet-4
Nagi nagi nagi...nejaugi paskutiniu metu tik aš,Mello ir Tam0shika prisijungiame..
Kiba man parašė dėl ko negali,o kiti?Gal kaime,gal dar kur nors..bet norėčiau vėl išvysti Miglės juokelius,Baby draugiškumą ir t.t.(*^o^*)
Pasiilgau tų gerų ir linksmų pokalbių su Kiba..ir pasiilgsiu Mello,kadangi ji kaime..(ToT)
Bet nieko..pirmadienį susitiksime keletai dienų,parodysiu kaip nupiešiau Ryo(o_ _)o
Kai atsikėliau[o tai buvo 06] galvoju "kodėl aš taip anksti atsikėliau,gi užmigau tik po 12:15"(o_ _)o
Kai aš pildau blog'ą žinokite,kad visada klausausi muzikos..dabar klausausi Maximum the hormone-[F](*^3^)/
O iki blog'o aš "tvarkiau" savo naują forumą ..pažiūrėkite kiek per...4 dienas sugalvojau(*^3^)/
Šiandien ten sukūriau naujų rangų,temų ir dabar gal įdėsiu naujų kaoani..o daugiau neturiu ką ir pasakosiu

laukite tęsinio...
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyTr. 06 24, 2009 11:21 pm

2009.06.24
Daisukawaiina blog'as Moes
Siandien man Mo dejimo diena(^x^)
Aisku kiek keistai[bent jau man] atrodo be tu varneliu,taskeliu ir nosiniu[ta prasme rasyboj],bet as siuo metu uzmirsau kaip keisti ta kalba[kadangi pas mane instaliuotas ubuntu] (T0T)
Dar as siandien rasysiu ne spalvotai[tingiu...spalvotai](-_-")
Dabar as[kaip visada] klausausi Mr. Boogie Tambourine man[man labai si daina patinka..]( ̄~ ̄;)
Taigi siandiena as atsikeliau 07 30[ejau gultis 02,neilgai pamiegojau] ir klausiausi Maximum the hormone dainu...m(^_^)m
Paskui pazadinau mama[kadangi jai i darba reikejo..](___)A
Veliau zaidziau per playstation 2 japoniska zaidima:Odin Sphere[vienas is sauniausiu mano zaidimu..gaila,kad Soul Eater pas dede palikau(T.T)[kadangi cia jo playstation..](^0^)0
Paskui valgiau...

Eeee....

Paskui as ejau vaidinti[nu man tikrai reikes anime is mano vaidinimo padaryti (^0^), trys sezonai iseitu[jei ne daugiau..]
Paskui man paskambino pussesere ir mes plepejom(^-^)
Veliau as uzsinorejau miegoti..taigi isijungiau Maximum the hormone D.V.D. [D=Debu V=VS D=Debu] (man taip lengviau uzmigti...(^0^)A ir isivaizdavau,kad kiekvienas is ju yra is Simpsonu seimos[taip dar lengviau uzmigti..(^_^)],taigi Mardzia buvo Ryo,Houmeris aka Daisuke,Liza aka Nao ir Bartas aka Futoshi (^0^)

Paskui...

Taip ir neuzmigau...(-_-")
Todel nutariau baigti savo MTH dainu vertinimo knygos virseli..[ten nupiesiau Maximum the hormone narius Simpsonu stiliuje,o kitoje puseje Daisuke anime stiliuje ir Houmeris aka Daisuke..kada nors idesiu cia..(^_^)]
Taigi kitoje puseje dar nupiesiau viena Houmeri[kad per Fox kanala ji rodo..tiksiau ima interviu] aka Daisuke ir Liza aka Nao ir aisku tos laidos vedeja(^_^;)
Paskui as ziurejau simpsonus per DVD[atsisiunciau iki 19(imtinai) sezono] 19 sezona,ta serija kur Houmeris grojo grupej Sadgasm[ten su vertimu[lt] taigi isversta kaip:niurgazmas] ir dar toj serijoj Mardzia isimylejo i savo destytoja...
Veliau paskambino pussesere(^_^)
Paskui..kai pasikalbejome,as ir vel zaidiau Odin sphere,o paskui ziurejau anime:Ichigo 100% OVA [kam idomu ichigo-braske],beje anime pacio nemaciau[tiksliau pagrindines istorijos,kadangi disko nesuradau[pas mane ju pilna(^0^)],o stai ir paveikslelis:
Daisukawaiina blog'as 1229445439_1171059380_ichigo_100_ova

Po to....

...nepamenu(-_-")..
Paskui ir vel pussesere paskambino(^_^)
Paskui dar..(^_^)
Paskui as uzejau i filmukus..(^_^)
Paskui uzejau i Sakuros[Ji siame forume yra pasivadinusi:Katara] filmukus m(__)m

Dar pamirsau pasakyti:
Ryte per tos Sakuros[aka Katara] Naruto fanu foruma pamaciau,kad ji sukure dar du forumus(x_x)
As nesuprantu..ji sukure kazkur apie 35 forumus ir tuose forumuose tos pacios temos tik skirtingi pavadinimai[tarkim Kung Fu pandos,club pengui ir pan.],kiek ji gali kurti???(x.x)
Mes su pussesere sakom *gal jau greitai ji sukurs Maximum the hormone[kadangi ji irgi zino sia grupe]?Bet ji nesukurs paprasta MTH foruma,o Oficialu MTH foruma[tame forume gales tik MTH nariai uzsiregistuoti(^0^),o kadangi jie net lietuviskai nemokes skaityti,tai jie neuzsiregistruotu..uztat kas nors gali apsimetineti...]

Paskui susirasinejome su pussesere per friendsclub.lt
Ir dar as siandien "susipazinau" su vocaloid[sunku paaiskinti..zodziu ten yra tokia grupele anime veikeju..tarkim Miku Hatsune ir pan.] ir uzsiregistravau forume,kuris su jais susijes[per ten ir suzinojau]..(^_^)

Na..daugiau neturiu ko pridurti..isivaizdavau viena dalyka beziuredama i nuotrauka kur Daisuke ir Nao kazka ten per radija veda..(^_^)

Tuo ir baigiu savo blog'a...
P.S.Pasikeiciau avatara,todel nepamirskite ivertinti,Daisuke nelauks[ir ka as apgaudineju,Daisuke apskritai nezino..](^___^)
Labos nakties linki Mo!:
Daisukawaiina blog'as MoeSzyslak7
Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptySk. 07 26, 2009 9:07 am

2008.07.26
Daisukawaiina blog'as Grandpa_simpson_yelling_at_cloud
Konnichiwa!!!
Gaila..kad mažai dabar lankosi,bet tikiuosi paskui viskas bus kaip ankščiau(T.T)
Taigi papasakosiu kiek apie vakarykštę dieną(kadangi tik ką galiu pasakyti apie šiandieną..kad atsikėliau 08:22 ir įsijungiau kompiuterį)...
Taigi..vakar mmm...mes su pusseserė pradžioje apsilankėme visuose forumuose[kuriuose esame užsiregistravusios..] na gerai..gerai..beveik visuose..bet dauguma(U.U)
Taigi apsilakėme Kataros forume..aišku mano pusseserė parašė >šlamštas< ir visą kitą...bet man kiek keista..žmogui 10 metų,o rašo netaisyklingai.Mano pusseserei 11 m. ir ji net moka parašyti kambariai,o Katara rašo Kambarei.(;L_L)
Visai neseniai kai užėjau į merginų-panelių forumą pastebėjau,kad ji[Katara] sukūrė temą vaikinai.Ar ji dar ne per jauna tokias kurti?Man atrodo kiek per jauna..todėl mane kokias 10 minučių pykino[rimtai] (T. )
Man ankščiau patikdavo jos forumai,bet dabar man atrodo,kad jie keisti.(>.<;)
Gerai..dabar ne apie forumus.
Mes su pussesere vakar piešėme.Taigi piešėme Maximum the hormone..mano pusseserė piešė Ryo,o aš-Daisuke,aišku gaila,kad kameros neturiu,bet tiek to..kada nors kitą kartą parodysiu.
Paskui aš ir vėl piešiau Daisuke,o pusseserė Futoshi.(^_^)
Dar mes piešėme,kaip įsivaizduojame grupę Ministry (x.x)
Dar skaitėme vakar kaip google.lt išvertė~Daisuke,Ryo ir Nao blog'us.(^_^")
Taigi tarkim kaip išvertė Daisuke blog'ą:
"Aš pasikeitė vieta <...>
Mes šioje srityje karą
Aš jūsų DVD taip pat yra įtrauktas
Taip!Mes porų gėlės
Žmonės,kurie laukia festivalis
Juokingi jus (^ ^) [mane šis sakinys prajuokino..net nežinau kodėl]
Gitara yra draugai
Jie gyvena ji."
Manau užtenka..žodžiu..niekada nepasitikėkite google.lt vertėju....(>.t)
O kitų net pasakoti nenoriu..nukrisiu nuo kėdės..google.lt vertėjai smarkiai "pasišaipė" iš močiutės[ne mano ir aš jos net nepažįstu..](o_ _)o
Daisukawaiina blog'as Zszs8_80
Kill all the one.lt. kill...

Daisuke,nužudyk geriau one.lt,o ne mixi.jp

One'j daugiau keistuolių

Žodžiu..aš taip nekenčiu one.lt,nes pavyzdžiui mano pusseserės draugė apsimetinėja viena moterimi..taigi kažkoks nepažįstamas rašo..labas aš tave myliu,gal nori mylėtis ir pan. iš karto kitą dieną nori susitikti...
Kažkada ir aš turėjau one.lt,galvojau bus:
○Įdomu
○Smagu
○Linksma pabendrauti
○Turi savo forumą

Paskui kai "susipažinau" geriau su one.lt supratau,kad:
x Įdomu
x Smagu
x Linksma pabendrauti
x Turi savo forumą

○Žmonės nepažįsta tavęs ir vistiek rašo nesąmones,kad tu tokia...anokia..[čia ne man taip buvo,bet pažįstu žmonių,kuriems taip buvo]
○Prašo daug dovanėlių
○Jeigu Maximum the hormone būtų labiau žinoma Lietuvoje,tai per one.lt galėčiau ir su Daisuke pabendrauti,nors jis net nemoka lietuvių..[tikriausiai suprantate,kad ten yra APSIMETĖLIŲ daug..daug..apsimetėlių..]
○Kas yra užsiregistravęs...žinote:nuotraukoje neturi būtį erotikos ar pornografijos..na taip..ten nuo jos ypač "saugoma"..nesakyčiau,kad jų daug yra,bet kai kurias net neblokuoja..o ten užsiregistavę yra ir 7 metų vaikai..ir ką jiems matyti?O gi nuogą merginą!!!!
○Įsivaizduokite siutvaciją:koks 8-10 metų berniukas nusistato skiną su pusnuoge moterimi ir kokiai 17-etei rašo,kad nori susitikti.Taip..tokių dalykų irgi galima aptikti..kažkada taip panašiai ir buvo..tik tas berniukas nerašė apie susitikimą.
○One.lt garantuoja daug smagių dovalėlių!Džiugiai skamba,ane?Bet ar tai pasakysi,kai į tavo namučius "ateis" graži sąskaitėlė...200 litukų tik dėl to,kad norėjai padovanoti draugams dovanėlės ir būti dosniausia(-iu).O paskui dėl tokių pinigėlių iššvaistymo jums teks kasdien dainuoti No milk today..nebent aišku jūsų šeima turtinga,bet dabar mes kalbam apie tokius kurie uždirba nei per daug,nei per mažai.
○Dabar apie dosniausius ir mylimiausius.Kiekvienas žmogus nori gauti daug daug dovanėlių..dėl to jie net apsimeta gražiomis merginomis..na žinote dėl tokių vaikinai ne vieną dovanėlę gali padovanoti..taigi tokios merginos dažniausiai ir tampa mylimiausiomis,o vaikinai dažniausiai dosniausi..jeigu pavyzdžiui kokia paprasta,neįtin graži paprašys to vaikino[dosniausiojo],kad padovanotų dovanėlę..jis arba atsakys ne arba meluos,kad sąskaitos neturi.Esmė tame,kad tik gražuolės-fakes gauna to ko nori...
○Forumas į forumą..tai galite išgirsti iš daugelio žmonių per one.lt .Gerai,tarkim tu papildei tai merginai forumą...pagal viską ir ji turi papildyti.Aišku kol jai "nepriminsi" ji ne visada ir papildys.Kai kurios užknisa su savo mano forumas liūdi,verkia..ir tik TU ji gali pralinksminti.
○One.lt taisyklė tokia:kuo daugiau j raidžių..tuo "įmantresnis" žmogus tampamas.

Daugiau nepamenu.bet patikėkite one.lt-šlamštas.Todėl kas neužsiregistravo,tikrai nesiregistruokite,tai..pasityčiojimas.Geriau lakstykite lauke ir gyvybingai praleiskite laiką,negų visą savo energiją atiduoti one.lt

Daisukawaiina blog'as K-on00
Vakar vakare mes ir vėl piešėme..(^_*)
Ne veltuj paminėjau No milk today...piešėme aišku ne pieną..nors gal ir pieną..bet esmė ne piene,o mes piešėme 2009 Eurovizijos nugalėtoją~Alexander Rybak!!!!(^_^)A
Taigi..per visą dieną:

○Nupiešti 8 piešiniai

○Sugadinti 4 flomasteriai

○Papildyti 8 forumai

○Pamatyti 9 Daisuke vaikai xD

○Ir paskaityti 4 blog'ai

○Papildyti 2 blog'ai

○Suvalgytas šokoladas..mm..Karališkas baltasis..

○Nupieštas Kit Kat šokoladas(mm..Kit Kat..)

○Sudainuotos 5 karaoke

~Kiri (t.y. pabaiga)

Daisukawaiina blog'as 28_lucky_star

Diena kaip vištiena[prie ko čia?]
Taigi mm..aš buvau užėjusi į Kataros forumą merginų-panelių...ten tiesą sakant labai nuobodu..(-_-;)
Jos forumai visi tokie liūdni,nes:
[○-teig. x-neig.]

○Tos pačios temos visur

xTen daug lankytojų

○Jos daug forumų sukurti praktiškai dviems lankytojams(daugiau nesilanko ir nesiregistruoja)

xDizainai labai nepaprasti

xViskas parašyta taisyklingai ir puikiai

Man atrodo,kad užtenka tik sukurti filmukų fanų ir apie viską..kam kurti dar apie avatarą(animacija),winx club ir pan. arba kam atskirai merginų-panelių kurti..gi galima viską viename forume diskutuoti..ir be to ji labai retai apsilanko...(-_-)

O dabar ONE.LT!!!!
Štai keletas apsimetėlių:
Daisukawaiina blog'as 79524947.th
Daisukawaiina blog'as Apsimetelis.thDaisukawaiina blog'as Dudr.thDaisukawaiina blog'as Kiniete.th

Nepatinka man tie apsimetėliai,gi ne išorėje grožis,o viduje..

Man ypač juokinga,kai mano pusseserė pro savo draugės anketą užsidėjo Daisuke nuotrauką[netyčia..] tai kiti žmonės pagalvojo,kad jis-mergina (0__)0
Tik viena mergaitė suprato,kad merginos neturi barzdos..

Daisukawaiina blog'as The-Simpsons-tv-fif99
Dar žiūrėjau Deco Vs Deco koncertą...
Kaip būtų keista,kai pamatau Daisuke širdis taip stipriai plaka ir dar viduje taip šiltą pasidaro[tiesiogine prasme] (-~-*)
Taigi tiek ir galiu papasakoti...

P.S. mane persekioja 2 dalykai:

*Smuikai ir olialia merginos

Pabaiga






















Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Daisukawaiina
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Maximum the hormone narys Daisuke xD
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 921
Join date : 2009-02-27
Age : 28

Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as EmptyPir. 07 27, 2009 7:48 am

2009.07.27
Daisukawaiina blog'as Azumanga_daioh
Konnichiwa visiems!!!!

Nauja diena...

Nežinau ką pasakyti...

Pala žinau...

Taigi šiandien mes su pussesere nemiegojom iki 1 nakties..

12 nakties mes susirašinėjome su Kiba[iš forumo] ir kitais žmonėmis..♫

Daisukawaiina blog'as Frightening

Paskui dainavome karaoke..

Mano galvoje tuščia...

Visada naktį mano galvoje tuščia...

O dėl karaoke..dainavome:

○Wake me up when September ends..

○American Idiot

○Fairytale

Ir t.t.(^_^)

Ooo..dar pamiršau pridurti,kad parodijavom Maximum the hormone klipus..tai paskui taip pavargom ir tiek prakaito...bet tai jau buvo vakar...

Pakeičiau avatarą(-_^)

Per didelis...(T^T)

Tingiu keisti..( ^.^)( -.-)( _ _)

Daisukawaiina blog'as Rukia_drawing

Problema tik ta,kad negaliu žiūrėti į savo avatarą...(._.) jau rašiau kas būna jeigu pamatau Daisuke..

O kas tada būtų jeigu aš būčiau koncerte?(-_-#)

Taigi..laukite tęsinio

Atgal į viršų Go down
http://www.j-music.forum.biz
Sponsored content





Daisukawaiina blog'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daisukawaiina blog'as   Daisukawaiina blog'as Empty

Atgal į viršų Go down
 
Daisukawaiina blog'as
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kas tas blogas
» Daisukawaiina:)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
filmukai :: Daisukawaiina bloga's-
Pereiti į: